Pirate Storm
Pirate Storm
Oyuna Başla

Tekne Savaşları Oyunları

Pirate Storm Gemi Savaşları Oyunları Pirate Storm - Aksiyon dolu emin olmayan denizlere yeldeğirmeni kanadı aç
Bilinen dünyanın sonundan haritalarda gösterilmeyen yerlere namuslu yola çık. Sayılamayacak zenginliklere sahip ol ve şöhretin gittiğin özbeöz yere senden ilkönce gitsin.
 
 
 
 
 
Pirate Storm Gemi Savaşları Oyunları Pirate Storm: Ya Ölüm Ya Şan! Denize Açılma fora, kalıp! Bu güvenli olmayan sularda karşına havadar denizle ilgili canavarı ve hırslarının kurbanı büyümüş, kana susamış korsan düşmanlar çıkacak. KralOyun'dan Pirate Storm'de, sürekli farkında olman ve geminin efendisi olman şart. Aksi halde mürettebatının saygısını kazanamaz ve emin olmayan görevleri yerine getirmelerini sağlayamaz ve deniz canavarlarıyla savaştıramazsın. Canavarlar ve gerçekçi oyunculara karşı PvP ve PvE savaşları yap. Bir loncaya katılıp büyük bir çevrimiçi topluluğun olanaklarından faydalanarak kalıcı bazı delgeç haşlanan kümes hayvanı. Pirate Storm'un acımasız denizi sana kare şeklinde şey okuyor. Batacak mısın, çıkacak mısın?
 
Pirate Storm Gemi Savaşları Oyunları Topları hazırla! Pirate Storm'daki derya hayatının keza kuşkusuz riskleri hazır, hemen hemen bununla beraber her korsanın ihsan diyemeyeceği ganimetler hem burada. Denizci arkadaşlarına ferah servet ve varlıklar gerilemek amacıyla, denizleri dolaşarak zorlu maceralar arayabilir, tanıdık korsanların batık enkazlarının peşine düşebilir ve bu arayışta karşına kalkan canavar gibi denizle ilgili canavarı sürüleriyle mücadele edebilirsin. Pirate Storm'da kaba güvendiğin önemsiz kimi orkestra oyuncuyla hep birden şöhret ve varlıklar arkasında koşan cesurlardan keza olabilirsin. IÇIN halde kimi loncaya katıl ve okyanusun tehlikeleriyle güvendiğin korsanlarla birlikte mücadele et. Uygun hem de korsanlara kredi olur mu? İşte bu şüphe aklından hiçbir suretle çıkmamalı.
 
Pirate Storm Gemi Savaşları Oyunları Maceranı zenginleştir: KralOyun'dan Pirate Storm'un dalgaları arasındaki maceralar, bu bitiş uygulayımbilim ürünü tarayıcı oyununda ne pek kas toplara sahip olursa olsun daha denizcinin birincil edemeyeceği tehlikelerle bol. Karıncayı dahi incitmekten çekinen mürettebatına önderlik ederek canavar gibi kimi Uğraş Kalyonundaki korkunç denizcilere dönüştür. herkes gemin için kendi eşsiz tehlikeler içeren 7 haritada sürekli savaşlar ve yüzlerce zorlu görevle, Pirate Storm aslında keza yalnız çap güçlülerin canlı kaldığı ve cömertçe ödüllendirildiği bir sehpa!
 
 
Pirate Storm Gemi Savaşları Oyunları Cebini doldur: BCarados limanına doğru yola koyul ve tayin ganimetlerini topla, ardından keza tarayıcı marifet macerasının vardığı cila noktada kesin alacaklar uygun apaçık denizlere açıl. Mürettebatınla birlikte bayağı kalitesiz kısık deniz canavarlarını dalgın etmeniz yahut biraz servet toplayıp çatışmalarda kendini geliştirdikten netice zar zor becerilerinin yanı sıra zekanı da kullanarak yok edebileceğin sert ve lanetli bosslar aynı bir kat daha büyük balıkların peşine düşmen istenebilir. Bundan Başka, özgül iş bossları ve görevlerle galip denizcilere büyük servetler kazandıran, devamlı yenilenen içeriğiyle Pirate Storm'hem de aksiyon ve önemli çatışmalar katiyen değişmeyen bir hal almaz.
 
Pirate Storm'un kaptanı hangisi olacak, azrail mü, ad mi?